VR در سلامت هوشمند
smartx_admin

درمان بیماری‌های مزمن به کمک فناوری واقعیت مجازی

فناوری واقعیت مجازی کاربردهای متفاوتی در صنایع مختلف داشته و در دنیای سلامت هوشمند نیز صنعتی رو به پیشرفت دارد. اپلاید وی آر (AplliedVR) یکی از شرکت‌های فعال در حوزه واقعیت مجازی است که در سال ۲۰۱۴ با هدف مدیریت دردهای مزمن و اضطراب راه‌اندازی شده است.

بیشتر بدانید
مرکز توسعه کسب‌وکار سلامت ریکاور
smartx_admin

مرکز توسعه کسب‌وکار سلامت ریکاور؛ دوره‌ای برای توسعه‌ی ایده کسب‌و‌کار

بعد از ماه‌ها جلسات هم‌اندیشی به کمک اساتید مطرح کشور دوره‌ای به نام «مرکز توسعه کسب و کار سلامت ریکاور» شکل گرفت. در این دوره نیازهای حوزه سلامت  به طور سیستماتیک استخراج و ارزیابی می‌شوند، روش پاسخ به آن نیازها تعریف می‌شوند و در نهایت شتابدهنده اسمارت ایکس بر روی ایده‌های برتر سرمایه‌گذاری می‌کند.

بیشتر بدانید
مرکز توسعه کسب وکار سلامت ریکاور
smartx_admin

مرکز کسب‌وکار سلامت ریکاور

شتابدهنده تخصصی سلامت و کشاورزی هوشمند اسمارت ایکس با همکاری مرکز ریکاور قصد دارد دوره‌ای برگزار کند که شرکت‌کنندگان در دوره بتوانند نیازهای واقعی حوزه سلامت را شناسایی کنند و پاسخی مناسب به آن نیازها بیابند. در پایان این دوره، شتابدهنده تخصصی اسمارت ایکس آماده سرمایه‌گذاری تا سقف ۱۰ میلیارد ریال بر روی ایده‌های توسعه یافته در طی این دوره خواهد بود.

بیشتر بدانید
headspace
smartx_admin

روز جهانی سلامت روان

Headspace  اپلیکیشنی هست که با آموزش نحوه مراقبه و ذهن آگاهی به شما کمک می‌کنه تنش‌های روانی که در طول روز تحمل کردید و باعث شدن در جسمتون هم احساسات ناخوشایند تجربه کنید رو تا حد زیادی دفع کنید و بارش رو از روی دوشتون بردارید و زمین بذارید.

بیشتر بدانید
گیاهخواری
smartx_admin

گیاهخواری؛ چرا و چطور؟

ما در فارسی معمولا هر دو کلمه Vegan و Vegetarian را گیاهخوار اتلاق می‌کنیم که البته غلط هم نیست. اما بهتر است بدانیم در عمل، افراد وگان و وجترین تفاوت‌های زیادی در عادات غذایی‌ و رفتاری خود دارند. وگان‌ها که گاهی پاک‌گیاهخوار هم نامیده‌ می‌شوند، از هیچ محصول حیوانی (مانند لبنیات، چرم، تخم‌مرغ و …)استفاده نمی‌کنند در حالی که دسته دیگر تنها از گوشت حیوانات استفاده نمی‌کنند و مشکلی با استفاده از محصولاتی لبنی مانند شیر یا چیزی مثل تخم‌مرغ ندارند.

بیشتر بدانید